Mercedes-Benz A-Klasse
180 D Business Solution AMG | Xenon | Half Leder | Cruise | Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 8.885,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.885,-
LEASEPRIJS: € 124,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.508,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 D Business Solution AMG | Xenon | Half Leder | Cruise | Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 oktober 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 273.965 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 124,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.885,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XN-551-Z |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 80 kw / 109 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Warmtewerend glas
- Spoiler
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR